Din webbläsare stöds ej. För bästa upplevelsen rekommenderas en nyare version eller en annan webbläsare.
För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Tel:  +46 40 36 54 00
Fax: +46 40 36 54 54
info@miclev.se

Besöksadress:

Ekonomigatan 4, Limhamn, Sweden

Postadress:

Miclev AB
Ekonomigatan 4
216 13 Limhamn
Sweden

Det är vi som jobbar på Miclev

Fredrik Alexandersson

Managing Director

 

Tel: +46 40 36 54 00
Mobil: +46 707 36 50 80

Email: fredrik.alexandersson@miclev.se

Jennie von Fielitz

Sales & Marketing Manager

 

Tel: +46 40 36 54 00

Email: jennie.fielitz@miclev.se

Anna Abramson

Sales- & Marketing coordinator

Tel: +46 40 36 54 00

Email: anna.abramson@miclev.se

Magnus Svensson

Magnus Svensson

Teamleader, Order, Purchase, Logistics

 

Tel: +46 40 36 54 00

Email: cservice@miclev.se

Ola Jönsson

Ola Jönsson

Logistics

 

Tel: +46 40 36 54 00

Email: logistics@miclev.se

Michael Svensson

Logistics

 

Tel: +46 40 36 54 00

Email: logistics@miclev.se

Tor Hjelmér

Product Specialist

 

Tel: +46 40 36 54 00

Mobil: +46 760 30 88 07

Email: tor.hjelmer@miclev.se

Marie-Louise Måtegen

Product Specialist

 

Tel: +46 40 36 54 00

Mobil: +46 769 41 02 48

Email: marie-louise.mategen@miclev.se

Karolina Danestig

Product Specialist

 

Tel: +46 40 36 54 00

Mobil: +46 709 12 92 66

Email: karolina.danestig@miclev.se

Robert Alexandersson

Technical Support and Certified TRIO.BAS Technician/Quality Responsible

 

Tel: +46 40 36 54 00
Mobil: +46 707 15 44 23

Email: robert.alexandersson@miclev.se

 

Produkten har lagts i din varukorg Visa varukorgenTill kassan